Tootekood: GCG1555G1H8R0BA01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG1555G1H8R0BA01D
  • Tolerance
  • Capacitance
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 8pF; 50V; X8G; SMD; 0402; 180mm; 0.1%
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±0.1%
Capacitance 8pF