Tootekood: GCG155L81C393MA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG155L81C393MA01J
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 39nF; 16V; X8L; ±20%; SMD; 0402; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 16V
Case - inch 402
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±20%
Capacitance 39nF