Tootekood: GCG155L81H222KA02J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG155L81H222KA02J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2nF; 50V; X8L; ±10%; SMD; 0402; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±10%
Capacitance 2.2nF