Tootekood: GCG155R71C333KA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG155R71C333KA01J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 33nF; 16V; X7R; ±10%; SMD; 0402; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 16V
Case - inch 402
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 33nF