Tootekood: GCG155R71H391MA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG155R71H391MA01J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 390pF; 50V; X7R; ±20%; SMD; 0402; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%