Tootekood: GCG1885G1H100FA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG1885G1H100FA01J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 10pF; 50V; X8G; ±1%; SMD; 0603; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 603
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±1%
Capacitance 10pF