Tootekood: GCG1885G2A102GA01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG1885G2A102GA01D
  • Tolerance
  • Capacitance
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 1nF; 100V; X8G; ±2%; SMD; 0603; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 100V
Case - inch 603
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±2%
Capacitance 1nF