Tootekood: GCG1885G2A431FA01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG1885G2A431FA01D
  • Tolerance
  • Capacitance
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 430pF; 100V; X8G; ±1%; SMD; 0603; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 100V
Case - inch 603
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±1%
Capacitance 430pF