Tootekood: GCG1887U2A202JA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG1887U2A202JA01J
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 2nF; 100V; U2J; ±5%; SMD; 0603; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 100V
Case - inch 603
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±5%
Capacitance 2nF