Tootekood: GCG188R71C105MA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG188R71C105MA01J
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 16V; X7R; ±20%; SMD; 0603; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 16V
Case - inch 603
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 1µF