Tootekood: GCG188R92A102MA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG188R92A102MA01J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 1nF; 100V; X8R; ±20%; SMD; 0603; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 100V
Case - inch 603
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±20%
Capacitance 1nF