Tootekood: GCG2165G1H102GA01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG2165G1H102GA01D
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 1nF; 50V; X8G; ±2%; SMD; 0805; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 805
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±2%
Capacitance 1nF