Tootekood: GCG2165G1H152JA01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG2165G1H152JA01D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 1.5nF; 50V; X8G; ±5%; SMD; 0805; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 805
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±5%
Capacitance 1.5nF