Tootekood: GCG2165G1H272GA01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG2165G1H272GA01D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 2.7nF; 50V; X8G; ±2%; SMD; 0805; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 805
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±2%
Capacitance 2.7nF