Tootekood: GCG2195G1H562GA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG2195G1H562GA01J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 5.6nF; 50V; X8G; ±2%; SMD; 0805; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 805
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±2%
Capacitance 5.6nF