Tootekood: GCG21BR71A106ME01K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG21BR71A106ME01K
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 10V; X7R; ±20%; SMD; 0805; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 10V
Case - inch 805
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 10µF