Tootekood: GCG21BR71E334JA01K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG21BR71E334JA01K
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 330nF; 25V; X7R; ±5%; SMD; 0805; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 805
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±5%
Capacitance 330nF