Tootekood: GCG21BR71H184JA01K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG21BR71H184JA01K
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 180nF; 50V; X7R; ±5%; SMD; 0805; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 805
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±5%
Capacitance 180nF