Tootekood: GCG21BR7YA105MA01L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG21BR7YA105MA01L
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 35V; X7R; ±20%; SMD; 0805; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 35V
Case - inch 805
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 1µF