Tootekood: GCG31CR71E475JA01K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG31CR71E475JA01K
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7uF; 25V; X7R; ±5%; SMD; 1206; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±5%
Capacitance 4.7µF