Tootekood: GCG31CR91C105KA01K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG31CR91C105KA01K
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 16V; X8R; ±10%; SMD; 1206; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 16V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±10%
Capacitance 1µF