Tootekood: GCG31CR91E105MA03K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG31CR91E105MA03K
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 25V; X8R; ±20%; SMD; 1206; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±20%
Capacitance 1µF