Tootekood: GCG31ML81C105MA01K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG31ML81C105MA01K
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 16V; X8L; ±20%; SMD; 1206; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 16V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±20%
Capacitance 1µF