Tootekood: GCG31MR71E225JA12K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG31MR71E225JA12K
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 25V; X7R; ±5%; SMD; 1206; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±5%
Capacitance 2.2µF