Tootekood: GCG32EC7YA106KA01K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG32EC7YA106KA01K
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 35V; X7S; ±10%; SMD; 1210; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 35V
Case - inch 1210
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 10µF