Tootekood: GCG32EL8EF226KE07K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG32EL8EF226KE07K
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 22uF; 25V; X8L; ±10%; SMD; 1210; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 1210
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±10%
Capacitance 22µF