Tootekood: GCG32ER91C106KE01K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG32ER91C106KE01K
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 16V; X8R; ±10%; SMD; 1210; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 16V
Case - inch 1210
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±10%
Capacitance 10µF