Tootekood: GCM1885G1H162GA16J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM1885G1H162GA16J
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 1.6nF; 50V; X8G; ±2%; SMD; 0603; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 603
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±2%
Capacitance 1.6nF