Tootekood: GCM1885G1H222FA16D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM1885G1H222FA16D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2nF; 50V; X8G; ±1%; SMD; 0603; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 603
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±1%
Capacitance 2.2nF