Tootekood: GCM1887U1H432JA16D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM1887U1H432JA16D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 4.3nF; 50V; U2J; ±5%; SMD; 0603; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 603
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±5%
Capacitance 4.3nF