Tootekood: GCM1887U2A103JA16J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM1887U2A103JA16J
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 10nF; 100V; U2J; ±5%; SMD; 0603; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 100V
Case - inch 603
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±5%
Capacitance 10nF