Tootekood: GCM188D70G106ME36D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM188D70G106ME36D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 4V; X7T; ±20%; SMD; 0603; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 4V
Case - inch 603
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 10µF