Tootekood: GCM188L81H153KA37J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM188L81H153KA37J
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 15nF; 50V; X8L; ±10%; SMD; 0603; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 603
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±10%
Capacitance 15nF