Tootekood: GCM188N8EA226ME08J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM188N8EA226ME08J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 22uF; 2.5V; ±20%; SMD; 0603; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 2.5V
Case - inch 603
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±20%
Capacitance 22µF