Tootekood: GCM188R71E105MA64J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM188R71E105MA64J
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 25V; X7R; ±20%; SMD; 0603; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 603
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 1µF