Tootekood: GCM188R71H333KA55D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM188R71H333KA55D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 33nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 603
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 33nF