Tootekood: GCM188R91E683MA37D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM188R91E683MA37D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 68nF; 25V; X8R; ±20%; SMD; 0603; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 603
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±20%
Capacitance 68nF