Tootekood: GCM188R91H473KA37J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM188R91H473KA37J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 47nF; 50V; X8R; ±10%; SMD; 0603; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 603
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±10%
Capacitance 47nF