Tootekood: GCM188R92A102KA37D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM188R92A102KA37D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 1nF; 100V; X8R; ±10%; SMD; 0603; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 100V
Case - inch 603
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±10%
Capacitance 1nF