Tootekood: GCM31CC71C226ME36K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM31CC71C226ME36K
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 22uF; 16V; X7S; ±20%; SMD; 1206; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 16V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 22µF