Tootekood: GCM31CC71E106MA03L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM31CC71E106MA03L
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 25V; X7S; ±20%; SMD; 1206; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 10µF