Tootekood: GCM31CD71H106KE36K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM31CD71H106KE36K
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 50V; X7T; ±10%; SMD; 1206; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 10µF