Tootekood: GCM31CM8EB476ME07L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM31CM8EB476ME07L
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 47uF; 4V; X8M; ±20%; SMD; 1206; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 4V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±20%
Capacitance 47µF