Tootekood: GCM31CR71C106MA64K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM31CR71C106MA64K
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 16V; X7R; ±20%; SMD; 1206; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 16V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 10µF