Tootekood: GCM32DL81A106MA37L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM32DL81A106MA37L
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 10V; X8L; ±20%; SMD; 1210; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 10V
Case - inch 1210
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±20%
Capacitance 10µF