GCM32DL81A106MA37L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM32DL81A106MA37L
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 10V; X8L; ±20%; SMD; 1210; 180mm
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 10V |
| Case - inch | 1210 |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Capacitance | 10µF |