Tootekood: GCM32E5C3A153GX0AL
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM32E5C3A153GX0AL
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 15nF; 1kV; C0G (NP0); ±2%; SMD; 1210; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 1kV
Case - inch 1210
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±2%
Capacitance 15nF