Tootekood: GCM32E5C3A223JX0AL
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM32E5C3A223JX0AL
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 22nF; 1kV; C0G (NP0); ±5%; SMD; 1210; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 1kV
Case - inch 1210
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±5%
Capacitance 22nF