Tootekood: GCM32EC71H106MA03K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM32EC71H106MA03K
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 50V; X7S; ±20%; SMD; 1210; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 1210
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 10µF