Tootekood: GCM32ED70J476KE02K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM32ED70J476KE02K
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 47uF; 6.3V; X7T; ±10%; SMD; 1210; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 6.3V
Case - inch 1210
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 47µF